sobota

KLADNO 1 (Středočeský kraj)12 komentářů:

 1. Moc hezky udělané...

  OdpovědětSmazat
 2. Někde je to rozdíl cca 100 roků a opravdu krom barevné fotky a páru ozdobných kousíčků není rozdíl. Narodila jsem se tu v první polovině minulého století Kladno miluju a fakt ,že krom letopočtu to velký rozdíl ve městě není. S mou osobou je to naopak!
  Je to pěkně nafoceno a srovnáno! Heva

  OdpovědětSmazat
 3. Zarážející je na téměř všech fotografiích rozdíl v tom, že
  na fotografiích z minulosti je všude zaznamenán pohyb lidí,
  obyvatelstva.Fotky z poslední doby jsou jako neživé, ikdyž
  pěkné, nikde ani človíčka. Znám to, když jedeme ve všední den
  navečer nebo o víkendu přes Kladno do sídliště, konstatujeme
  vždy že je Kladno "vymetené".Zdravím

  OdpovědětSmazat
 4. Fakt je ten že kostra hlavní třídy zůstává i se svým kouzlem z let minulích. Jako starý pamětník konstatuji že
  potkat známého v těchto místech je unikum, kdežto lidí
  které bych tam nemusel je tam poměrně dost. RÓZA.

  OdpovědětSmazat
 5. Děkuji za skvělé zpracování ...Jsem rodačka z Kladna dnes už v důchodovém věku. Do Kladna se ráda vracím, bohužel se mi nelíbí jak ze staré části města, která je moc hezky opravena mizí veřejný život. Irena S.

  OdpovědětSmazat
 6. Nádherně udělané, děkuji za možnost srovnání. Díky němu již chápu, proč se kino na hlavní třídě v době mého dětství a dospívání jmenovalo kino OKO. Kladno je mé rodné město, mám k němu vztah, mnohé vzpomínky a vracím se sem ráda. Milena.

  OdpovědětSmazat
 7. Vážený pane,
  jako fotograf a milovník historie před vámi hluboce smekám. Udělal jste neskutečný kus práce (věřte, že vím o čem mluvím).
  Díky vám za to.

  OdpovědětSmazat
 8. Zmizeli obchůdky a proto i lidé, Ale máme Centrál, Bohužel! 250

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Otevíral se v březnu 2015 i přes varování občanů tehdejšímu zastupitelstvu, že se z Hlavní třídy ztratí život. I stalo se, protože tehdejší v Kladně vládnoucí strana na Občany demokraticky s...

   Smazat
 9. To je fakt také ty lidi co je jich tam dost nemusím. Chybí mi tam na současné fotce HOTEL SPORT :-( pracovala jsem tam ke konci něž byl zavřen a potom zbourán :-( .....Jinak je to krásná práce na kterou musel mít Pan Václav velikou trpělivost....... SMEKÁM Pane Václave.J.Nováková

  OdpovědětSmazat
 10. Hodně dobrá práce... já jsem teda z rodného města zmizel už před padesáti lety, takže si skoro nic nepamatuju, akorát jsem pochopil, že zmizel hotel Sport... ojoj, tam jsem začínal s hraním... někdo mi pečlivě maže důležitý body mýho mládí, kasino v Mariánkách už se taky stalo parkem :-) Ale webík super.

  OdpovědětSmazat