sobota

KLADNO 2 (Středočeský kraj)
10 komentářů:

 1. Zdravim, divala jsem se na fotky z Kladna,/nebot za ziji 50 let, ale pisete, ze jsou snimky z Kladna 2, to neni zadna pravda, je to centrum Kladna
  Kladno 2 je jina cast Kladna -kocehlavy

  OdpovědětVymazat
 2. To označení Kladno 2 znamená, že jde o druhý soubor z Kladna. Dávám do jednoho souboru asi 30 srovnávaček, takže po Kladnu 1 následuje Kladno 2 a kdybych někdy vytvořil další, půjde o Kladno 3, ať už je administrativní členění jakékoliv. Tak je to ve všech ostatních lokalitách.


  OdpovědětVymazat
 3. Super, krasna prace, Kladno 2 je jasne kazdemu, za dobrotu na zebrotu zni jedno prislovi, díky

  OdpovědětVymazat
 4. Super, krasna prace, Kladno 2 je jasne kazdemu, za dobrotu na zebrotu zni jedno prislovi, díky

  OdpovědětVymazat
 5. Dobrý den.
  To co jste udělal je úžasné a určitě to dalo hodně práce. Já se v Kladně narodil a jezdiljsem tam k babičce. Tyhle obrázky by určitě potěšily mojí maminku, ale bohužel už nepotěší. Ona byla kladenský patriot. Vždy když jsme v Kladně byli, tak vzpominala kde co bylo, kde děda četník sloužil atd.
  Mějte se moc hezky a za tohle Vám moc děkuji.
  Honza Kubricht

  OdpovědětVymazat
 6. Hezká srovnávačka. Ovšem z pohledu na ty ohavný barevný vietnamský fasády se mi chce zvracet. Bohužel to asi nikomu z Kladeňáků nevadí, v Praze by se proti tomu dávno podepisovaly petice.

  OdpovědětVymazat
 7. Pane Václave, nádhera. Všechna ta místa poznávám, viděla jsem i váš první soubor. Co děláte je záslužné a krásné. A jistě pracné. Přeji hodně zdraví a těším se na další. Jana Bachurská, kladenská rodačka.

  OdpovědětVymazat
 8. je to krásné jsem z Kladna, původem Slaňák
  Jarda

  OdpovědětVymazat